ARCHIV ZPRÁV (řazeno chronologicky od nejnovější po nejstarší)

*****

*****

Dobrý den.

 

Pomalu ale jistě měníme vzhled orlovny k lepšímu a fasáda je jednou z malá viditelných věcí, jak opravujeme. Od loňského roku máme nád celou hlavní části objektu (tělocvičny) novou pokrývku střechy. Nyní nás čeká zateplení a oprava omítek celé severní strany orlovny, která většině z vás také zůstane skryta (sousedům snad radost udělá).

 

Ve zlepšování hodláme pokračovat dokud nám budou síly a peníze stačit. Ač jsem nikdy nebyl příznivcem dotací, tak bez této podpory bychom naši Orlovnu asi nikdy neopravili. Děkujeme tedy za podporu MMB, Brnu sever a Jihomoravskému kraji.

 

Dalšá na řadě by měly přijít stěny v tělocvičně a oprava vstupní chodby. Pak už bude interiér snad bez větších závad a budeme se moci vrhnout na venkovní hřiště, kde bychom rádi zbudovali nový povrch s víceúčelovým hřištěm a herními prvky pro nejmenší děti.


Děkuji všem, kteří nás podporujete a pomáháte. Za připadne náměty, pochvaly nebo věcnou kritiku budeme rádi - Orlovna je tu pro nás všechny.


S pozdravem,

starosta SK

 

*****

*****

Nalajnované hřiště pro badminton

 
Po úpravách a zprovoznění nové školky jsme na hřiště vyznačili prostor pro hraní badmintonu, takže ubyde sporů o to, zda už to byl aut nebo ne! Hřiště poznáte podle zelené barvy čar.

*****

*****

V září už opět sportujeme!

Po prázninové odmlce, kdy jsme nelenili a rekonstruovali prostory pro nově vznikající školku, se na vás všechny moc těšíme a znovu otevíráme provoz již 5. září. 

*****

*****

*****

*****

8. dubna 2016 proběhne v prostorách Orel Husovice Župní sjezd. Prostory budou pro veřejnost uzavřeny.

Pro případné dotazy ohledně rezervací nás kontaktujte.

*****

*****

První úlovky z plesu v podobě fotek od Tomáše Otruby jsou zde. Děkujeme!

Husovicky ples ve stylu Jamese Bonda - Tomas Otruba

*****

Strop je hotový a už záříme, takže uvidíte na všechny sportovní a kulturní aktivity!

A taky už je opět otevřeno!

*****

*****

UPOZORNĚNÍ

Do 13.1.2016 bude tělocvična z technických důvodů uzavřena (místo původního 10.1.2016, bohužel došlo trochu ke zdržení). Poté bude provoz obnoven. 

Avšak jako nikdy dříve - opravujeme totiž strop a osvětlení, abyste se cítili pohodlněji a na sportování dobře viděli.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme úspěšný start do nového roku 2016.

Brzy na shledanou.

*****

Husovické plesání 2016

Již brzy budou k dispozici vstupenky na další Husovické plesání. Prozatím si zapište do kalendářů termín 6. února 2016 a našetřete 200,- Kč na vstupné. A vyžehlete si obleky, saka a společenské šaty. Letos pojedeme ve stylu agenta 007!

*****

Čerti, andělé a Mikuláš se už připravují na návštěvu. Nezapomeňte své ratolesti včas přihlásit na telefonu (605503939) nebo e-mailem (orelhusovice@seznam.cz) a uveďte prosím celé jméno dítěte, věk a pokud máte, připište pro Mikuláše a jeho pomocníky, za co vaše ratolesti potřebují pochválit nebo pokárat.

*****

*****

NÁBOR DO NOVÉHO ODDÍLU KUNG FU

Oddíl bojového umění „Chan Shaolin Si & Dju Su Kung Fu“ s názvem DRAGON SPIRIT, který nově vzniká v Brně pod záštitou Jednoty OREL Brno-Husovice, bude ve čtvrtek 10. září 2015 v 17:00 hodin pořádat nábor svých prvních členů. Akce proběhne v tělocvičně Jednoty Orel Husovice na ulici Vranovská 93.

Mistrem oddílu je Ing. Lukáš NOVÁK, který je držitelem černého pásu a na svém kontě má stříbrnou medaili z Mistrovství světa WMAA-ROC 2009 a stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy IBF 2014. Asistentku mu bude dělat Tereza MATYASKOVÁ, která je držitelkou oranžového pásu a je mistryní České republiky ve Wu-Shu 2009.

Instruktoři nového oddílu představí své bojové umění a nově vznikající oddíl formou dynamických ukázek jednotlivých částí stylu a následně bude vyhrazen prostor pro diskusi s účastníky náboru, kde budou upřesněny všechny důležité náležitosti týkající se cvičení. Tréninky budou probíhat 2x týdně a jejich časy budou upřesněny na náboru.

Všechny informace týkající se našeho bojového umění naleznete na webových stránkách www.dragonspirit.cz .

Těšíme se na nové členy ☺

Lukáš Novák a Tereza Matyasková

*****

Pěkné prázdniny!

Mimo připravovaného kurzu Kung Fu (více viz níže) jsme se pustili do úprav vzadu na zahradě. A tak se nebojte zeptat a přijděte s dětmi vyblbnout na prolézačkách, trampolíně a třeba i svézt na ocelovém laně, které se táhne podél celé levé strany!

*****

CSSi KUNG FU brzy v Brně

Styl bojového umění s celým názvem Chan Shaolin Si & Dju Su Kung Fu vznikl v Evropě, kde byl představen veřejnosti v roce 1974. Jeho zakladatelem je dosud žijící mongolský princ prof. Ganjuuryn Dschero Khan (jiným jménem také Gerald Karl Meijers nebo Si-Fu Tze, aj.). Z Německa byl následně exportován do zemí BeNeLuxu, Polska a konečně v roce 1988 také do tehdejšího Československa, kde se rozšířil zejména na severovýchodní Moravě. Nyní se připravuje vznik oddílu tohoto stylu také v Brně Husovicích, pod záštitou Jednoty OREL Husovice, a ponese název DRAGON SPIRIT.

Dlouhý název stylu v sobě ukrývá dvě základní části, a to Chan Shaolin Si Kung Fu a druhou Dju Su. Chan Shaolin Si Kung Fu (CSSi) je tradiční složka stylu, která navazuje na učení pocházející z legendárního chrámu Shaolin, kde G. D. Khan několik let pobýval a studoval. Jeho cvičením cvičenec trénuje koordinaci, správné dýchání a zejména práci s tělem samotným. Cílem je hledání fyzické a psychické harmonie, a zlepšení fyzické i psychické kondice. Hlavním pilířem jsou základní techniky (postoje, kryty, kopy, aj.), následované cvičením ve dvojicích (techniky Draka) a tréninkem kat, což jsou sestavy pro probuzení životní energie a utužování všech oblastí vztahujících se ke cvičení. Součástí je i osobnostní, duchovní a filozofický rozvoj.

Dju Su je oproti tomu součást stylu, která se zabývá reálnou sebeobranou, jak říkáme, v betonové džungli, tedy běžně na ulici. Dju su využívá všech dostupných prvků i z jiných bojových umění, jako jsou páky, porazy, přehozy, apod., a fyzikálních a anatomických znalostí. To vše k dosažení co nejefektivnější sebeobrany.

Připravovaný brněnský oddíl DRAGON SPIRIT začne fungovat od září 2015, kdy proběhne nábor nových členů a bude zahájen jejich základní výcvik. Mistrem oddílu bude Ing. Lukáš Novák, držitel černého pásu ve jmenovaném stylu, a odchovanec z oddílu Dragon Claw Baška (www.dragon-claw.cz). Sám je držitelem stříbrné medaile z Mistrovství Světa WMAA-ROC 2009 a stříbrné medaile z Mistrovství Evropy IBF 2014. Jako asistentka trenéra bude působit Tereza Matyasková, která je mistryní České republiky ve Wu-Shu z roku 2009.

Podrobnosti a informace o náboru budou zveřejněny na webových stránkách www.dragonspirit.cz, které budou spuštěny v průběhu srpna 2015.

 

Těšíme se na zájemce o cvičení na zářijovém náboru :)

Si-Fu Ing. Lukáš Novák

*****

Nově nabízíme ukázkové lekce cvičení s dětmi! Vezměte své ratolesti a pojďte si s námi zacvičit!

*****

Fotky z Husovického plesání 2015 ve stylu Kuby najdete zde:

2015_02_14_Husovicke_plesani

2015_02_14 Husovický ples

*****

Již čtvrtým rokem v řadě pro vás chystáme Husovické plesání!

 

Ples se bude konat v sobotu 14.2.2015 na svatého Valentina a proto neváhejte a společně s námi oslavte svátek lásky.

Aby nám nebyla zima, letošní plesání se ponese v duchu a rytmu Kuby, atlantického státu s velkým vlivem na moderní tanec. A aby to opravdu stálo za to, kubánské rytmy budeme nejen tančit, ale také poslouchat za doprovodu skupiny The Snails, jejichž přispěním si tento další ročník opět užijeme.

Lístky jsou k zakoupení u p. Kselíka (tel. 605 503 939), volejte a rezervuje, a nenechte si tuto jedinečnou šanci nechat ujít!

*****

*****

*****

Po roce se na vaši účast opět těšíme na Husovickém skotačení, které proběhne 27. září 2014.

 

Připraveny máme pro vaše ratolesti různé soutěže, představení a malé občerstvení.

Těšíme se na shledanou!

*****

Projekt Miniškolka

Po několika měsících odmlky se opět hlásíme s více informacemi.
Projekt je v podstatě připraven, shaníme investory, nebo organizace, které by projekt chtěly zaštítit.
Více informací na stránce: 
 

 

*****

V sobotu 8. března od 11 hodin zveme všechny husovické farníky na sportovní odpoledne do orlovny. V přátelské atmosféře budeme moci poměřit své síly ve florbalu, volejbalu, ale možná také ve fotbale nebo basketbalu. Je to příležitost seznámit se více nejen se spolufarníky, ale také s limity svých vlastních tělesných schránek…

 

Svou účast prosím potvrďte buď osobně u Miloše Cholevy nebo Martina Glogara, případně emailem na orelhusovice@seznam.cz. Registrovat možno jak šestičlenné týmy, tak i jednotlivce: rozhodující není kvantita, ani kvalita, ale odhodlání.

 

Při přihlašování prosím uveďte, o které sporty (florbal, volejbal, basketbal, fotbal) máte zájem. Termín pro podání přihlášek je do 28. února, další instrukce budou zaslány v prvním březnovém týdnu.​

 

*****

Vážení, je to tu! Každoroční ples v husovické orlovně. Přijďte si zatancovat a pobavit se s námi. Oblečení ve stylu 60.let je vítáno!

Nově je k dispozici také 20 míst ve VIP lóži, tedy naší nově zrekonstruovane galerii s výhledem na celý sál. Součástí VIP vstupu je také vlastní obsluha a láhev červeného nebo bílého vína dle výběru.

Lístky a vstupenky v prodeji od 15.1.2014.

Pokud byste byli ochotni nám pomoci s přípravami, prosím kontaktujte p. Kselíka: 605 503 939.

(kliknutím obrázek zvětšíte)

*****

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek úspěšný nový rok. 

I letos se chystáme uspořádat již tradiční ples v naší tělocvičně. Tentokrát nepůjde o tradiční ples.

Než budou hotové plakáty, uvedli bychom dvě nejdůležitější informace:

Termín: 8.2.2014

Téma: Rebelové (ano, ten známý muzikál)

 

Takže zapřáhněte své šicí stroje a začněte s přípravou na letošní kostýmový ples!

*****

Ve spolupráci s chodec.com se nám podařilo zajistit slevu na lyžařský zájezd do italského Ponte di Legno v lednovém termínu 16.1. - 21.1.2014. Pro více informací klikněte zde

*****

Nově přibyly v albu Naše Zázemí fotografie z úspěšně dokončené rekonstrukce šaten a sociálního zařízení (nové sprchy, záchody). Právě dokončujeme změnu vstupních prostor - už nebude nutné chodit "venkem", k dispozici bude chodba vedoucí přímo k šatnám! Fotografie budou k dispozici po dokončení již brzy.

*****

Po úspěšné rekonstrukci galerie - fotky naleznete ve fotogalerii v albu Naše Zázemí, jsme také zrekonstruovali sociální zázemí naší orlovny (šatny, sprchy, záchody - fotky budou již brzy k dispozici!). Díky tomu budete moci příjemněji strávit chvíle po sportovních aktivitách (k dispozici jsou nové záchody a sprchy v obou hlavních šatnách). 

Děkujeme všem dárcům za finanční pomoc. Pokud byste byli ochotni nám přispět, vaši pomoc uvítáme (kontaktuje prosím p. Kselíka na telefoně 605 503 939).

Po prázdninách nás čeká již TŘETÍ Husovické skotačení, máme pro vás plno her, zábavy a hlavně fair play sportovního odpoledne zakončeného táborákem.

*****

Letní prázdniny máme v plném proudu a naše tělocvična si prochází řadou změn a vylepšení.

Po rekonstrukci galerie tak dochází k výměně a rekonstrukci sociálního zařízení v objektu.

Veškeré práce by měly být ukončené s koncem letních školních prázdnin.

Tělocvična a venkovní hřiště jsou v provozu s omezeným přístupem k sociálkám, cenu jsme samozřejmě upravili.

Přejeme vám krásné léto.

*****

Již příští víkend se uskuteční akce určená pro rodiče s dětmi "Noc na Orlovně". Jak již název napovídá můžete s dětmi (i bez nich) strávit příjemné chvilky na zahradě naší husovické Orlovny, kde tímto vznikne jednodenní stanové městečko s táborovým režimem.
 
Pokud byste chtěli nechat své ratolesti přespat bez vašeho dozoru, je nutný písemný souhlas s kontaktem na rodiče!
 
 
Na noc si sebou nezapomeňte:
 • spacák
 • teplé oblečení na noc
 • vlastní stan, karimatka, ešus a příbor výhodou (k dispozici bude omezený počet k zapůjčení)

Hudebníky a jejich nástroje vítáme, nezapomeňte zpěvník a také dobrou náladu.

*****

Uplynulý bleší trh se velice zdařil - tímto děkujeme všem zúčastněným.

Co pro vás máme dále nachystané? Před prázdninami proběhnou v červnu následující akce:

Rukodělný prodejní Jarmark 8. června od 10-14h

 • výrobky dětí a rodičů s doprovodným programem

Dětský den plný soutěží a zábavy 8. června od 14h

Noc na Orlovně 15. června

 • aneb Přijďte si s dětmi zavzpomínat na táborové podmínky (hry, kotlíkový guláš, táborák a opékání špekáčků, stezka odvahy, spaní pod širákem, ranní rozcvička a další)

Před a v průběhu prázdnin budeme pokračovat s rekonstrukcí prostor tělocvičny - v závislosti na dostupných finančních prostředcích - bychom rádi rekonstruovali toalety, sprchy, šatny a balkón (nyní prostor pro hraní stolního tenisu). Pokud byste se chtěli podílet finančním příspěvkem na rozvoji kultury a sportu v Brně Husovicích, kontaktujte prosím p. Kselíka (tel. 605 503 939).

 

*****

1. Husovický bleší trh již v sobotu 18.května!

Jaro nám vystřídalo chladné dny v dubnu a my tu máme pozvánku pro všechny, kteří by rádi obměnili svůj šatník nebo i celou domácnost!

18. května od 10 do 14 hodin bude v husovické Orlovně probíhat bleší trh. Za doprovodu příjemné hudby a občerstvení můžete přijít i vy nakoupit či prodat čeho máte přespříliš!

Prodávající se prosím nahlaste se svým jménem, druhem a přibližným počtem nabízeného zboží na adrese orelhusovice@seznam.cz (do předmětu napište "blešák"). Prostory budou k dispozici od 9té hodiny ranní, vstup pro návštěvníky je od 10ti.

Pro ty z vás, kteří by neznali cestu je k dispozici adresa Vranovská 93, Brno Husovice. Mapka je i v sekci Kontakty.

*****

Po aprílovém počasí nás konečně navštívilo překrásné jaro. S ním pro vás máme pár zajímavostí:

 • Orel Husovice nyní čítá téměř 160 členů! Máte-li zájem o členství, kontaktujte nás prosím (členové získávají mnohočetné výhody včetně levnějšího pronájmu, vstupu zdarma na vybrané akce, trička, úrazové pojištění atd.),
 • Pálení čarodějnic 30. dubna letos nechystáme, nicméně doporučujeme navštívit sousedy z Musilky, kde se aktivně připravují,
 • Před a po letních prázdninách bude tradiční dětské odpoledne,
 • Chystáme se k rekonstrukci galerie a sociálního zázemí v naší tělocvičně (pravděpodobně přes letní prázdniny),
 • "Miniškolka" se vzhledem ke stavebním úpravám, legislativě a s provozem spojenou administrací odkládá na příští rok (leden 2014).

 

 • Novinka: Rádi bychom konce června uspořádali akci "Pod širákem na Orlovně", kde budou mít děti i rodiče možnost strávit jeden den či celý víkend na zkoušku pod širákem nebo ve stanu na zahradě. Uvítáme spolupráci rodičů na přípravě a organizaci (program podobný opravdovému táboru - ranní rozcvička, dopolední program, příprava oběda, polední klid, odpolední hry s dětmi, táborák a večerka. Podrobnější informace budou zde koncem května. Kontaktujte nás, máte-li zájem pomoci nám s touto aktivitou!

*****

Plesová sezóna je za námi. Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěšné realizaci plesu pro dospělé i maškarního bálu pro naše nejmenší!

Máme pro vás zajímavý projekt - miniškolka pro vaše ratolesti. Více informací se dočtete na stránce Školka.

*****

Abychom nezanedbávali naše ratolesti, chystáme na 2. března 2013 Dětský Maškarní Karneval. Za organizaci se tentokrát stará Klub Míša Kulička a MVC Andílek, kteří vás a vaše malé zvou na karneval!

Více informací na letáčku:

Těšíme se na vaši účast!

 

*****

 

Již 9.února proběhne druhý ročník Husovického plesání. Poznamenejte si tedy tento termín do svých kalendářů.

Lístky a rezervace jsou možné u p. Kselíka nebo p. Zehnala:

p. Kselík, starosta
+420 605 503 939

p. Zehnal, sekretář
+420 732 849 616

 

 

*****

 

Nové - Kondiční cvičení pro ženy

Každé pondělí se můžete zúčastnit kondičního cvičení pro ženy pod vedením zkušené lektorky. Tímto vás zveme na účast, začínáme v 6 hodin večer, cvičení trvá jednu hodinu.

Více informaci na letáku k dispozici zde.

Nové - Cvičení pro děti školního věku

Začal nám nový školní rok. Pro své ratolesti můžete i mimo školu udělat více - každý pátek od 15.30 do 16.30, pod vedením zkušené cvičitelky, probíhá cvičení dětí. Přijďte se nezávazně podívat, rádi vás uvítáme.

Nové - Levné dopolední pronájmy tělocvičny

Pokud preferujete soukromí, máme pro vás vynikající nabídku - cvičení v dopoledních hodinách za pouhých 150Kč za hodinu! Přijďte udělat něco pro své tělo!

Informace k pronájmu u p. Zehnala, tel. +420 732 849 616

 

*****

 

Začal nám Advent, doba příprav na vánoční svátky. Přejeme vám i vašim rodinám co nejméně stresu, hodně klidu a pokoje.

Pěkné prožití vánočních svátků vám přejí zástupci Orla Husovice. Do nového roku 2013 vkročte správným krokem, zdravím duše i těla.

Krátce po Novém roce se budou objevovat informace o dalším Husovickém plesání, které se bude konat již 9. února 2013!

 

Stránky Restaurace nyní obsahují aktuální menu pro každý den v týdnu! Navíc se můžete přihlásit pro odběr týdenního menu - stačí zprostředkovat Vaši e-mailovou adresu.

*****

Husovické skotačení letos proběhlo opět za krásného slunečného počasí. Přestože to tak nevypadalo, ve vyšších polohách vál nepříznivý vítr a z tohoto důvodu nám nebyl povolen start balónu letovou kontrolou. Snad příští rok!

Přesto jsme velice rádi, že jste se zúčastnili a těšíme se na shledanou u dalších radovánek. Velký dík patří p. starostovi Kselíkovi (jehož záda to doslova odnesla) a všem, kteří nám pomohli s přípravami a úklidem dětského odpoledne.

*****

*****

Léto je téměř za námi a my pro Vás máme zase pár aktualit. Za posledních několik týdnů jsme provedli množství oprav v různých částech objektu (financované dotacemi a dary našich členů - děkujeme!).

Vchodové dveře byly vyměněny, abychom se my i vy cítili bezpečněji. Opravili jsme v tělocvičně parkety, aby se nám lépe cvičilo. Opět se nám tedy podařilo postoupit v modernizaci a zlepšení prostorů pro cvičení.

Třešničkou na dortě se stala oprava bytu nad prostorami restaurace Orlovna za účelem pronájmu. Více informací o možnosti pronájmu na tomto odkaze.

 

A abyste neřekli, že je toho málo, v Rezervacích máme aktualizovaný rozvrh. Stále ještě jsou k dispozici některé termíny pro pronájem tělocvičny. V následujících týdnech navíc začínáme s přípravou dalšího Husovické skotačení, které se uskuteční na přelomu září a října.

Těšíme se na vaši návštěvu.

*****

Přejeme Vám příjemné léto. My se budeme soustředit na rekonstrukci parket v hlavním sále tělocvičny (v průběhu července) a následně drobnými opravami a výměnami vchodových dveří a oken. Detaily rekonstrukce a dopad na naplánovaná cvičení můžete konzultovat s p. Zehnalem nebo p. Kselíkem (kontakty vlevo)

Stále platí nabídka pronájmu kancelářských nebo i bytových prostor nad restaurací Orlovna - rekonstrukce je již téměř dokončená, pro informace volejte p. Kselíka na telefonním čísle 605 503 939.

*****

Předprázdninové odpoledne pro děti i rodiče! Přijďte se s námi tento pátek pobavit!

*****

Husovické pálení čarodejnic je úspěšně za námi. Tímto bychom rádi poděkovali všem účastníkům a těm, kteří se podíleli na přípravě této akce. Fotky a zhodnocení celého odpoledne a večera bude již brzy k dispozici zde na našich stránkách!

Aby toho nebylo málo, máme tu hned několik novinek a změn:

 • Restaurace Orlovna je nyní plně v provozu, začátkem června bude k dispozici stránka s týdenním menu a jídelním lístkem. Přijďte nás navštívit, zahrádka je již otevřena!
 • Na podzim (po prázdninách) chystáme úspěšné pokračování Husovického skotačení pro naše mladé návštěvníky, pro starší uspořádáme druhý díl Husovického plesání. Více informací již brzy zde.
 • Hledáme dobrovolníky pro práci s dětmi a mládeží - trenér(k)y pro sálový fotbal, florbal a další. Zájemci, ozvěte se prosím na tel. 605 503 939, p. Kselík.
 • V úterý 22. května zahajujeme zkušební kondiční cvičení pro ženy od 18-19 hod. pod vedením školené cvičitelky. Všechny jste vítány!
 • Nové termíny k cvičení jsou k dispozici. Zájemci se mohou ozvat na tel. 605 503 939, p. Kselík.
 • Připomínáme možnost pingpongu a rezervace pískového hřiště (vhodné například pro nohejbal).

*****

Již brzy budeme pálit za orlovnou čarodejnice... přidejte se!

*****

Nabídka pronájmu prostor v Husovické orlovně a vyhodnocení ankety

Pro ty z Vás, kteří mají zájem o pravidelný pronájem tělocvičny, stále máme v nabídce následující termíny - Sobota (kdykoliv), v Pátek 16.30-18.00 a od 20. hodiny dále, Neděle 14.00-17.00. Dále pak ve všední dny, od brzkých ranních hodin do 15. hodiny. Pro více informací prosím kontaktujte p. Kselíka na tel. čísle 605 503 939.

Nově bychom rádi nabídli pronájem podia a tělocvičny pro soukromé akce. Podmínky budou řešeny individuálně, obracejte se prosím na p. Kselíka na výše uvedeném tel. čísle.

 

Jak jsme zjistili z naší minulé ankety, stále populárnějším sportem je mezi návštěvníky Sálový fotbal (pro který máme k dispozici vybavení), stejné branky se dají použít pro Florbal, který se společně s Basketballem umístil na druhém místě popularity sálových sportů. S příchodem jara se těšíme na změnu a využití venkovních prostor (k dispozici je hřiště pro volleyball, nohejball či fotbal).

S úspěšně zakončeným plesem bychom se vás rádi zeptali, jaké další akce byste uvítali v našich prostorách - uvítáme, pokud budete hlasovat.

*****

NOVINKA - LADY BOX - Nábor nováčků stále probíhá!

Od října každé pondělí od 16.00-18.00 na Vranovské 93. Lektorem je držitelka černého pásu 1.Dan Karate shotokan, Šárka Stoklásková.

Pro více informací klikněte na obrázek níže.

*****

Pro rezervaci a nákup lístků volejte: 605503939

 

*****

Zhodnocení akce Husovické skotačení od starosty Orla Brno-Husovice, p. Kselíka.

*****

Již příští víkend 1. října 2011 se na Orlovně v Brně-Husovicích (Vranovská 93) koná první Husovické skotačení, sportovně-zábavní akce pro všechny věkové skupiny. Start programu je naplánován na 13.00, vstupné dobrovolné. Mimo jiné aktivity zde uvidíte ukázku Lady Boxu, přijede se představit Hasičský sbor a s kouzelníkem budeme sledovat odlet horkovzdušného balónu přímo z hřiště! Navečer opečeme něco dobrého k snědku. Těšíme se na vaši návštěvu a podporu této akce.